Duben 2012

essence glossy lipbalsam

25. dubna 2012 v 21:45 | Elis |  For you
Dnes jsem si koupila v Dm lesk na rty od essence.Stojí jenom 30 kč takže sem si řekla že si ho koupim jenom proto abych měla něco ve škole co by bylo malí a jednoduše přenosný.Koupila sem si lesní směs protože sem myslela že bude mít trochu barvu ale nemá :/.Ale až na to je to skvělej lesk na rty hezky se leskne kdybych věděla že se nebarví tak si koupim asi ten bílej ale koupila jsem si lesní směs ale i ten je dobrej :D.Tak a tykhle vypadá

It is raining

24. dubna 2012 v 23:55 | Elis |  My diary
Právě prší a já mam psací náladu i když mam opuchlí oči a nemůžu spát tak sem ráda.Venku prší já mam otevřený okno a poslouchám to :D. Mě to strašně uklidňuje a inspiruje.Já mám ráda když prší vždycky bych si nejradši zalezla dop deku a četla něco ve stylu Twilight ságy a přitom usrkávala horkou čokoládu :D.

My diary 23 TH April :D

24. dubna 2012 v 23:47 | Elis |  My diary
Poslední dobou sem v jednom kole takže sem ráda když si najdu čas na psaní.I teď se psaní snažim vmáčknout do svojeho dne (boužel místo spánku vztávám ani ne za 7 hodin :/).Sice nemám čas moc psát takže se tady objeví článek jednou za 2 dny ale to neni až zas tak strašní ne?.V pondělí sem si už plánovala jak budu psát dokud mi kámoška nenapsla že má 13 :D :O volnejch lístků na hlas (chodíme tam celkem často vždycky v pondělí).Takže hned po odolede domů,vyvenčit psi,upravit se a na zastávku busu kde sme měly sraz ještě dotoho sem s kámošem rozebírala jeho problémy v lásce a obvolávala kámošky kdo che jít? a v kolik je sraz? a kde? (já byla ta co to všem řikala) takže den taktrochu nahlavu.Ten den mi už od rána přišel nějakej divnej ráno sem přišla do školy pozdě zabouchla si klíče a když sem teď po chřipce tak sem začla chraptit a furt sem měla pocit že se ještě něco stane.Moje pocity se nemýlily přehodily nám hodiny a já měla dělat smažák neměla nic a ze 4 co sme ve skupince sme byli jenom 2 :/. Ale díky tomu že byl táta hodnej tak mi to dovez.Ten den měla kevšemu kámoška narozky já pro ní neměla dárek protože sem ho objednávala přez net a ještě nepřišel :/.Pak odpoledne který sem už zmínila a když sem dorazila na místo srazu kámoška mi řekla že jedna příde pozdějc a že na ní musíme počkat :/.Když už sme všechny byly na zastávce a dojeli na Skalku tak kámošce přišla smska že se s ní její kluk rozchází se slovi:"Má to ještě cenu?,,.Takže kámoška na prášky všichni na nás zírali jako na debilky fakt divný.Než sme dorazily na Strahov (tam se koná hlas) tak sme byly v pohodě dokonce sme nějaký lidi který tam kondičně běhali předbíhali a dělali si z nich srandu že sme rychlejší :D.Před vchodem kde se čeká přez půl hodiny začlo pršet takže nás 5 namačkanejch pod jednim deštníkem :D (Moje chřipka se vrátila :/).Když už sme konečně seděli na sedadlech tak tam bylo nějak divně tak sme šli ven.Já sem objehla jedno běžecký kolečko a začli sme skákat do písku :D Děsná sranda :D.Když sme si sedli na sedadla tak kámoška mezi řečí prohodila slova nó já hallsky nemam ráda vždycky mě z nich studěj zuby a jeden retard před náma se podíval na kámoše kterej seděl vedle něj a prej Studěj jí zuby (ještě to řek takovim postiž hlasem) a začal se tlemit.:DGebil se asi minutu v kuse bez přestání.Po tom co zkončil hlas sme byly rády že už vypadnem z tý zadejchaný místnosti a budem venku (můj táta nás vez domů).V nás se v auťe "probudily" hormony a začli sme zpívat s rádiem,zadržovat dech nahravali se jak zpíváme,....Byla děsná sranda :D Přijela sem domů okolo jedenáctý a než sem si lehla do postele a usla byla půlnoc. Druhej den sem byla nevyspalá ale za tu srandu to rozhodně stálo. A fotečka do deníčku :D

Moje recenze:Dopisy pro Julii :D

22. dubna 2012 v 14:25 | Elis |  My favorite songs,films,serious,...
Rozhodla jsem se napsat recenzi na film Dopisy pro Julii(2010) Tenhle film neni uplně novej takže ho neuvidíš v kiňe ale neni ani starej je z roku 2010 takže 2 roky. Já ho poprví viděla asi tak před 2 měsícema na HBO vůbec se mi na něj nechtělo dívat ale něco mi řikalo abych to aspoň zkusila. Já milovkyně Mamma mia! a takovejhle dalších romantickej filmů nebo taky srandovních třeba Zkus mě rozesmát :D.To ve mě co mi řikalo abych to aspoň zkusila mělo pravdu :D.Je to nádhernej film. Romantickej a hlavně to neni takovej film u kerýho víš co se stane hned na začátku filmu :D. Hlavní hrdinka Amanda Sefried která hrála dívku jménem Sophie (Stejná co hrála Sophie v muzikálu Mamma mia!).Vše se odehrává v Itálii ve městě Verona (asi už vám to připomíná slavný příběh napsaný W.Shakespearem ten příběh na ději celého příběhu má také svůj podíl).Víc vám radši neprozradím abyste nebyly smutné že ste díky mě velkou část filmu věděli co se pak bude dít. Tady je menší videiko a fotečka :D.
Letters_to_juliet_large

Světlo

22. dubna 2012 v 12:49 | Elis

Světlo

Já světlo miluju.Ale někdy když mám krizi sem ráda zalezlá ve tmě nebo když mi ublíží nějakej kluk (s tim mam boužel poslední dobou víc zkušeností než bych chtěla).Světlo je podle mě pro všechny důležité dělaj se v souvislosti s ním i nějké přirovnání třeba jako světlo na konci tunelu.Ale světlo můžem brát i jinak než abstraktně.Třeba ve formě lampičky nebo nádhernýho královsý světla co vysí ze stropu :D.

Svělo je pro mě vším,
není něčím víc.
Jenom samo světlo,
je pro mě teplo.