Květen 2012

Odpoutání mysli od těla

20. května 2012 v 11:33 | Elis
Odpoutání mysli od těla je podle mě hodně důležité.Třeba já svojí mysl od těla hlavně od pusy odpoutávám hodně často :D. Že ani někdy nemám páru co to vlastně řikám.Podle mě je to ale lepší někdy odpoutat mysl od těla než celej život přemýšlet o každým kroku co udělám.Podle mě ty lidi co tohle v životě neudělali jsou upjatí. Nadruou stranu tyhle lidé jsou hrozně spolehlivý ale někdy mi připadají jako Studený čumáci.A proto jsem ráda že jsem naprostej opak a že mám takovou jak táta řiká "Bohémskou duši" že žiju v 2 světech.Jednom realným a ten druhej je jako svět mojich snů. Takže tedy já osobně mam radši lidi kteří dokáží odpoutat svoje tělo od mysli a jsou takoví blázínci.

Myslím myslím ale nevím kám dál,
mozek není všechno vím to i já.
Ale nevím sama jak to půjde dále,
možná něco vymyslím,
něco co pomůž nám
a bude to lepší asi ale,
čím dál více máme.


Tak tohle byla takvá rychlá chvilková básnička .Předem děkuju za přečtení.

Taštička na šminky :D

19. května 2012 v 13:20 | Eliss |  For you
Taštička na šminky je zásadně jednou z věcí co musí mít každá holka :D. Ale nabízí se spoustu otázek. Co v ní? Jakou velikost?Kolik stojí? těh otázek je spousta :D. A já se je v tomhle článku budu snažit všchny zodpovědět :D.

Taštička se pohybuje od nejnžších cen třeba i některý od 20 až do 500 nebo 1000 kč.Velikostí je vážně velká spousta 1,2 nebo 3 a 4 patrový. Stejně jako tvarů nemusí to ani bejt taštička může to být i kufřík. třeba tohle je moje taštička :D. Celkem dost velká ale podle mě je dobrý si koupit větší taštičku stejně jako já u mě poslední (to nejvíc dole) patro je i takový nouzový.Když jedu na chatu a mam tam nějaký oblečení tak si někdy beru jenom tuhele taštičku :D.
Tohle je takovej foto průzeř mojí taštičkou :D.
V levo v první řadě jsou 2 fotky zvenku :D pak je fotka 1.patra nahoře a první fotka dole je první patro.Další je 2.patro a pak 3.
Co v taštičce?
Já to mam rozdělený do tří pater v 1. jsou věci na oči, obočí a rty v 2. věci na pleť + hřeben a sirky a nakonec v 3. jsou věci na nehty voňavka,nouzová žiletka,gumičky a pinetky.Moje rada zní udělej si to taktrochu jako já abys věděla že když si budeš malovat oči otevřeš 1. patro a nemusíš hrabat do všech jenom abys našla jedny stíny :D.
Taštičku? nebo radši kufřík?
Moje volba je spíš taštička protože když někam jedu tak se taktrochu "stvaruje" protože je z látky zatím co kufřík ne.A podle mě je kufřík o odst dražší kufřík stojí asi 500kč (nejmenší) ale tahle moje velká stála asi něco přez stovku. Což je podle mě lepší.

Takže kryteria při koup taštičky:
  • Dostatečně veliká -lepší koupit větší než menší
  • Nekoupit nějakou předraženou
  • Zrcádko v ní zabudovaný je plus
  • Pokud to jde ouško na vrchu
Předem děkuju za přečtení :D

Omluva

12. května 2012 v 13:00 | Elis
Ahoj chtěla bych se vám omluvt za to že sem tady nebyla vrátile sem se asi před 26 hodinama z Amsterdamu a Bruselu.Teď bych chtěla články začít psát častějc aby vám pomohly z řešením problémů které jsem řešila nebo právě řešim děkuju.Elis

Jedeš někam se školou? Co s sebou? :D

5. května 2012 v 17:51 | Elis |  Tips
Pokud někam jedete se školou třeba na pár dní do zahraničí (jako já v pondělí odjíždim do Bruselu) vždycky má většina holek nervy co si vzýt ssebou? :D A proto je tady tenhle článek aby ti poradil :D.

1)První rozděl a až pak panuj :D

Rozděl si věci co budeš potřrbovat do několika kategorií já si je většinou dělim na:Oblečení,Doplňky,Šminky+věci na úpravu vlasů,věci do busu,ručníky,hyg. potřeby a pak věci jako jídlo (pokud ho nemáš zaplacený,Mi si ho tam budem muset koupit a část dovést).

2)Kategorii rozděl dál

Oblečení rozděl na tričk,tílka,bundy,sáčka,kalhoty,kraťasy,sukňe,boty,... a u každýho si urči kolik toho budeš potřebovat a co třeba za boty si vezmeš.!nezapomň na to oblečení který má mít svůj účel!Sice ta věta zněla divně ale je to fakt ale můžeš si to "vylepšit" třeba já si jako nepromokavý boty beru kožený kecky :D

3)Až pak velikost

Až potom co si napíšeš takovejhle seznam si vem kufr nebo tašku dople velikosti aby si s sebou netahala větší kufr než budeš potřebovat :D

4)A je konečně konec :D


Sweet

2. května 2012 v 19:55 | Elis
Hmmm....Mňamkááá :D.Já miluju sladkosti právě jednu mám. I<3 Sweet :*.Já osobně dokážu jíst sladkosti donekonečna.Jeden den bez nějaký čokoládky nebo slaďoučkýho bonbonku je pro mě jako jeden den bez kyslíku :D.
Sladkostí je hrozně moc ale pro mě je to smrt i štěstí zároveň.Kdyby byly jenom třeba 2 sladkosti tak mě časem omrzej ale takhle mě neomrzej nikdy :D.A proto že jsem taková poetická duše v článku nesmí chybět obrázek nebo básnička tentokrát tu bud obojí dvojí :D.

Sladkosti
Ó Milko život bez tebe by pro mě byl utrpení,
protože ty všechno změníš.
Stejně jako Delinka
i ty jsi jako moje peřinka.
Miluji tě čímdál víc,
až city mi z tebe vyletí na měsíc.